www.easygym.cz

Wellness

Sálová cvičení

Otevírací doba

Více informací naleznete zde.

EGFC Co nabízímeCardio zóna

Cardio zóna

Cardio zóna

Klikněte pro zvětšení a zobrazení více obrázků.

Zveme Vás do klasické posilovny, kde najdete odreagování od všedního ruchu a starostí. Zároveň máte možnost udělat něco pro své tělo a kondici

Nabízíme možnost si zacvičit na kvalitních řetězových posilovacích strojích. Dále máme ve vybavení posilovny běžecký trenažer a 2x eliptický Arc trainer od americké firmy Cybex.

Crossový trenažér CYBEX TOTAL BODY ARC TRAINER 750AT - obloukový trenažer Arc jsou tři stroje v jednom. Uživatel může spalovat tuky, zvýšit si sílu nebo vytrvalost. Podle nastavení úrovně náklonu bubnu se setrvačníkem se mění typ pohybu. Nízká úroveň náklonu navozuje pohyb jako při běžeckém lyžování. Střední úroveň náklonu odpovídá pohybu jako na klasickém crossovém trenažéru a při navolení vysoké úrovně náklonu dochází k pohybu jako na stepperu. Na trenažérech Cybex Arc Trainer spálíte více kalorií než ve stejném časovém úseku na strojích jiných výrobců.

Běžecký pás CYBEX 750T - díky patentovanému odpružení jeden z nejpohodlnějších běžeckých trenažerů na trhu. Odpružení je důležité, protože šetří Vaše klouby. Běžecký pás nabízí volbu mezi 10 programy a zvolením si můžete užít jak náročný běh do kopců, tak rychlé rovinky, které napomáhají hubnutí a zvyšují Vaši kondici. Srdeční frekvenci je možné měřit buď z kontaktu ruky na rukojeti, nebo prostřednictvím snímače POLAR z bezdrátového vysílače tepové frekvence. Je možné ho zapůjčit u obsluhy. Zabudovaný ventilátor Vám velmi zpříjemní Váš trénink. Maximální rychlost je možná až 20 km/h, náklon se dá volit v úrovních od -1 do +15.  Tento běžecký pás nabízí nepřeberné množství možností a údajů, díky nimž se dá používat i pro profesionální trénink. 

K tomuto článku jsou přiloženy následující přílohy:

ico-pdf plakat cardio.pdf [PDF, 249 kB]